Historia cudownej Gracji!

Szanowni Państwo❣️
Oto Gracja????. Kotka z wielkim sercem, kochająca towarzystwo ludzi i po prostu bycie przy człowieku. Ciekawska, mądra, chętna do pieszczot i zabawy. Puchata piękności o wyjątkowym umaszczeniu…????
Oto Gracja. Podopieczna naszej fundacji, uratowana z wcześniejszego koszmaru☹️– Gracja jest niepełnosprawna, została porzucona w chorobie z swoimi maleństwami, które również walczyły o życie z śmiertelnie niebezpiecznym kocim katarem… Przez długi czas, Gracja nie wiedziała, co z nią i jej maleństwami będzie, starała się o nie dbać najlepiej, jak tylko mogła, choć sama potrzebowała opieki i pomocy- niestety nie uchroniła jednego z swoich maleństw przed śmiercią… pomoc dla malucha przyszła zbyt późno, koci katar zabrał jej dziecko- jej serce wiele wycierpiało…
Gracja jest naszą podopieczną od kilku miesięcy????. Jej wszystkie maluchy po zakończonym leczeniu, znalazły domy adopcyjne. Ona została- wiemy, że małe kotki cieszą się o wiele większą popularnością i z łatwością znajdują domy adopcyjne, jednak wstawiamy ten post z nadzieją, że los uśmiechnie się i do starszej Gracji, a dokładniej- że ktoś z Was, uśmiechnie się do Gracji????. Ona domu bardzo potrzebuje- ze względu na niedowład łapki i wiążące się z tym utrudnione codzienne funkcjonowanie, jak i ogromną potrzebę bliskości z człowiekiem- naprawdę, Gracja lgnie do człowieka, zabiega o uwagę, o czułość… lubi wylegiwać się koło człowieka, obserwować, co człowiek robi… chodzić za nim, niczym pies. Ta kotka bardzo potrzebuje domu???? i swojego opiekuna, którego będzie mogła obdarzyć miłością????.
Gracja oprócz niedowładu łapki jest zdrowa. W porozumieniu z weterynarzami, postanowiliśmy nie amputować jej łapki, gdyż kotka nauczyła się na niej podpierać. Oczywiście, Gracja potrafi załatwiać się do kuwety, jest kotką bardzo kulturalną- oprócz wzmożonej ilości miłości, nie wymaga żadnego leczenia czy zażywania lekarstw. Choć ma w naszej fundacji godne i bardzo dobre życie- pragnie swojego domku i jedynego, kochającego opiekuna… Czy nie chciałbyś podarować jej tak wiele szczęścia i ją zaadoptować?????
????Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją Gracji, zadzwoń: 665 403 450
????Jeżeli masz pytania, pytaj śmiało: 665 403 450