Fundacja Pasja

Adopcje realne i wirtualne

Konie, psy, koty i inne zwierzęta umieją nawiązać z człowiekiem więź, którą tyko one i ludzie nią obdarzeni potrafią pojąć. Gdy ktoś doświadczy tego kontaktu, opisuje go, jak coś bezcennego i niezastąpionego.

Nasi przyjaciele, choć nasza rodzina daje im całe swoje serce, chcieliby zyskać swojego przyjaciela- prawdziwego, kochającego, a przede wszystkim jedynego. Mówi się, że miłości nie da się kupić, ale … można ją zaadoptować!

Chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji?

Czekają na ciebie....

Formularz adopcji znajduje się na końcu tej strony!

 Luna

„ Konająca przy drzewie, ze związanym pyskiem… bez szans, bez nadziei- jednak zobaczyła swoje światełko w tunelu”

Ta wspaniała suczka, wierna, przyjacielska,  będąca prawdziwym pieszczochem, już swoje w życiu wycierpiała. Od dłuższego czasu przebywająca w naszej fundacji, wypatruje jakiegoś kochanego opiekuna. A może to właśnie ciebie szuka?

Luna jest średnim psem, o błyszczącej sierści typu posokowca. Jest młoda, energiczna, uwielbia się bawić, węszyć i chodzić na spacery.

Formularz adopcji znajduje się na końcu tej strony!

Prętka

„Wołam, lecz mnie nie słyszą… konam, lecz nie chcę odchodzić. Nie w takim cierpieniu, nie teraz…”

Kotka uratowana ostatnio. Przeżyła ona ogromny ból, strach i długie cierpienie- jej historia do łatwych nie należy.

Wyglądem przypomina małego tygryska- jej charakter również ma dwie strony. Z jednej, prawdziwa przylepa, ciągle by się tylko głaskała i ocierała o nasze nogi oraz wygrzewała w słońcu. Z drugiej strony, dumna kocica, nie dająca się przekonać, jeśli czegoś nie chce.

Pragnąca znaleźć kochający dom- stać się częścią wspaniałej rodziny, prawdziwej rodziny.

Formularz adopcji znajduje się na końcu tej strony!

Węgielek

„Matowa, zapchlona, łamiąca się sierść, zlepiona odchodami, przymrużone oczy, i wystające kostki- taki obraz ukazuje się przed naszymi oczyma, gdy spojrzymy na Węglika „

„Matowa, zapchlona, łamiąca się sierść, zlepiona odchodami, przymrużone oczy, i wystające kostki- taki obraz ukazuje się przed naszymi oczyma, gdy spojrzymy na Węglika „

Węgielek- uratowany kocur, niezależny i uwielbiający przeróżne pieszczoty- jednak tylko wtedy, gdy on ma na to ochotę… Błyszczący, dumnie kroczący po fundacji – prawdziwy obserwator.

Od dłuższego czasu myśli, że cudownie by było, mieć swojego przyjaciela.  Czy chcesz nim zostać?

Formularz adopcji znajduje się na końcu tej strony!

Desa

„ Mrok, tysiące odgłosów i mój strach. Samotność bez kresu…”

Urokliwy kundelek, bardzo nieśmiały, nieufny, jednak o ogromnym serduszku. Gdy zdobędzie się jej zaufanie, nie odstępuje Cię na krok, staję się twoją towarzyska, a jakiekolwiek granice zanikają.

 

Sara jest suczką, która jest psem małym- w swoim życiu przeżyła wiele. Marzy o tym, aby teraz mogła mieć kogoś, dla kogo byłaby całym światem- a ten ktoś stałby się wówczas dla niej jej całym szczęściem.

Formularz adopcji znajduje się na końcu tej strony!

Sara

„Pochodząca z miejsca, gdzie głód, smród i zaniedbanie były na porządku dziennym”

Kundelek o szlachetnym serduszku, nieśmiały, trochę strachliwy, ale bardzo emocjonalny, przywiązujący się nie do wszystkich,  zaś tylko do wybranych.

Suczka jest psem małym- większa nie urośnie. Lubi, gdy się ją głaszcze, lubi, gdy poświęca się jej dużo czasu- jest również ciekawska- prawdziwa towarzyszka życia.

Formularz adopcji znajduje się na końcu tej strony!

Scooby

„ Jako szczeniak został przywiązany do drzewa sznurem, zdany sam na siebie, bez jedzenia i wody… Czekający na bolesną śmierć, która jednak go ominęła, bowiem trafił do nas.”

Scooby jest już staruszkiem. Jego przeszłość do łatwych nie należała- zostawiony w lesie,  mający ogromne problemy ze zdrowiem. Jednak to już przeszłość. Od wielu lat jest z nami, ale może wreszcie przyszedł czas, aby odnalazł swojego własnego opiekuna?

Ten pies,  pomimo swojego dość groźnego wyglądu, jest bardzo przyjazny, uwielbia się głaskać i drapać- jest dużym psem, mającym równie ogromne serce, w którym uszykował miejsce na tego wyjątkowego. Czy to właśnie przypadkiem nie o tobie myślał?

Jeżeli chciałbyś zostać opiekunem jednego z naszych podopiecznych i umilić mu jego dni, to wypełnij ten formularz.

Formularz adopcji realnej
Załączniki
Dołącz do formularza zdjęcia: legowiska, boksu oraz zwierząt jakie masz pod opieka lub podaj adres strony www gdzie zdjęcia są dostępne.
Formularz bez załączonych zdjęć, nie będzie rozpatrywany.


Formularz adopcji wirtualnej


Nasi podopieczni czekają na twoje dobre serce, które będą mogły wypełnić „niezdefiniowanym” uczuciem ich miłości.