Adopcje realne

„Zwierzętom obojętne jest, czy jesteś biedny czy bogaty, wykształcony czy nie- otwórz im swoje serce, a one obdarzą cię uczuciem, którego nigdy nie przestaniesz pragnąć”

Konie, psy i inne zwierzęta umieją nawiązać z człowiekiem więź, którą tyko one i ludzie nią obdarzeni potrafią pojąć. Gdy ktoś doświadczy tego kontaktu, opisuje go, jak coś bezcennego i niezastąpionego.
Nasi przyjaciele, choć nasza rodzina daje im całe swoje serce, chcieliby zyskać swojego przyjaciela- prawdziwego, kochającego, a przede wszystkim jedynego. Mówi się, że miłości nie da się kupić, ale … można ją zaadoptować!

Adopcja realna- adoptuj i ty!

„Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej…”

Dom, taki prawdziwy, z kochającą rodziną… o takim domu mażą wszyscy Nasi podpieczni.

Podaruj im go! Zostań ich realnym opiekunem!

Aby adoptować jednego z Naszych podopiecznych (z wyjątkiem koni) musisz przejść te kilka kroków!

(Adopcja realna koni jest opisana w oddzielnej zakładce)

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją realną, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!

(pasjafundacja@gmail.com, nr.tel. 662 224 089)

1. Po wstępnym kontakcie poprosimy Cię o wypełnienie formularza adopcyjnego, który nakreśli nam Twój obraz.
  2. Po wyborze zwierzęcia, prześlemy Ci umowę adopcyjną, abyś mógł zapoznać się z jej warunkami. Niezwykle rzadko wyrażamy zgodę na jakiekolwiek zmiany, niemniej w bardzo wyjątkowych sytuacjach jest to możliwe.
  3. Zabierasz z Naszej fundacji swojego wybranego pupila i cieszysz się adopcją, a zwierzę raduje się ze swego nowego opiekuna i kochającego, nowego domu.

Zostań realnym opiekunem!

Jeżeli chciałbyś zostać opiekunem jednego z naszych podopiecznych i umilić mu jego dni, to wypełnij ten formularz.

Formularz adopcji realnej

Załączniki
Dołącz do formularza zdjęcia: legowiska, boksu oraz zwierząt jakie masz pod opieka lub podaj adres strony www gdzie zdjęcia są dostępne.
Formularz bez załączonych zdjęć, nie będzie rozpatrywany.