Edukacja z Pasją!

Edukacja z Pasją!

Kochani!

Nasza fundacyjna rodzina nie tylko niesie pomoc wszystkim zwierzętom, lecz także przywiązuje ogromną wagę do edukowania młodych pokoleń. Jednym z naszych fundacyjnych projektów jakie realizujemy z związku z powyższą sprawą są zajęcia edukacyjne organizowane przez naszych działaczy w szkołach. Na zajęciach opowiadamy o tym, co to jest fundacja i jak taka organizacja funkcjonuje, ale przede wszystkim skupiamy się na zwierzętach- ich uczuciach, potrzebach i specyfice.

Dzięki tym działaniom skutecznie „popychamy” dzieci i młodzież do działań na rzecz zwierząt oraz zachowań idących w zgodzie z tymi wspaniałymi  istotami. Uczulamy ich na to, że sympatia względem zwierząt i ich zrozumienie to fantastyczna i bardzo potrzebna rzecz.

Okres świąteczny w pełni, dlatego poprzez zajęcia te realizowaliśmy również treści, przekazywane w naszej kampanii „ Prezent nie na jeden rok”.

Pomoc zwierzętom to nie tylko pomoc im samym. Aby skutecznie zmieniać dziś i jutro zwierząt na lepsze, trzeba dostosować do tego warunki- to właśnie w młodych pokoleniach jest ta nadzieja.

Z każdym miesiącem chcemy poszerzać  terytorium działań, chcemy odwiedzać jeszcze większą ilość szkół, chcemy edukować jeszcze więcej dzieci i młodzieży- chcemy projekt ten prowadzić na ogromną skalę, by przyniósł widoczne i duże zmiany w krótkim czasie- by cierpienie zwierząt z powodu bestialstwa ludzi z upływającym czasem traciło na sile- to nasz cel.

Ten projekt jest projektem, który można z czasem bardzo rozwinąć, jednak na każdy krok potrzebne są fundusze, które niestety mamy dość mocno ograniczone.

Podoba Ci się taka forma działań na rzecz zwierząt?

Wesprzyj nasz projekt

Fundacja Pasja

Swift/Bic: BPKOPLPW
IBAN:
PL: 72 1020 5242 0000 2302 0453 8427

Nie słyszałeś o naszej kampanii? Więcej o kampanii „ Prezent nie na jeden rok”

Prezent nie na jeden rok

Twoje wsparcie jest tu kluczowe. Dołącz do ogromnych zmian- dla dobra zwierząt.