DZIĘKUJEMY ZA POMOC MIKIEMU!

DZIĘKUJEMY ZA POMOC MIKIEMU!

Kochani????????????
Z całego serca razem z Mikim????dziękujemy Wam za ogromną pomoc w jego leczeniu. Dziękujemy Wam, że kolejny raz wspólnie ocaliliśmy życie niewinnego zwierzęcia, naszego mniejszego brata????- to cudowna wieść przed Świętami????!
Na ten moment życie Mikusia nie jest zagrożone. Kocurek przybrał na wadze, czuje się dobrze- wręcz nie może usiedzieć w miejscu, wciąż po wszystkim skacze i wszystkich zaczepia… jednym słowem, daje nam mnóstwo powodów do śmiechu i ćwiczenia cierpliwości????
Miki nie jest jeszcze do końca zdrowy, niestety po tak poważnym spadku odporności, przeziębił się- jeszcze kilka dni musi być na antybiotyku, jednak lada moment, będzie on w pełni zdrowym kocurem, który już teraz, szuka przyszłego opiekuna- Miki jest do adopcji realnej, bo wychodzimy z założenia, że przecież każde zwierzę, pragnie mieć swojego człowieka i własny domek. Myślę, że zwierzęta przy dobrych ludziach, którzy otaczają je miłością- są po prostu najszczęśliwsze????.
Miki dziękuje za podarowane życie i pomoc w walce z chorobą. Patrząc swoimi ogromnymi ślepiami wprost w aparat, pragnie również podkreślić, że umie załatwiać się do kuwety, lubi głaskanie i nie ma problemu z innymi kotami… także jest bezproblemowym, energicznym i przekichanym chłopakiem do wzięcia dla każdego, kto marzy o swoim kocie!
????W razie pytań odnośnie adopcji, prosimy dzwonić pod numer: 665 403 450
Miłego dnia Kochani! Znów razem dokonaliśmy pięknego i wielkiego czynu!❤️