WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT KOCHANI!

Wesołych Świąt!

Kochani, w ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia życzymy Wam, byście umieli odnaleźć szczęście w małych, codziennych sprawach, byście szukali ciepła i nadziei, byście zagłębiali się w to, co ubogaca i rozwija. Życzymy Wam, abyście z pokorą wchodzili w kolejne etapy swojego życia, inne z nowo zdobytym doświadczeniem zamykali, by nie przegapić ważnych i cudownych znaków Miłości, którą każdy w nas ma w sercu- życzymy Wam odstąpienia od zmartwień, pozbycia się wszystkiego, co niszczące dla spokoju ducha i dobrego serca- wyzwolenia od nienawiści, egoizmu, zniewoleń. Życzymy Wam życia prawdziwie szczęśliwego, pełnego radości i poczucia bezpieczeństwa-Niechaj Wasze poglądy, myśli i refleksje śmiało i dumnie ubogacają serca innych oraz niechaj światło optymizmu – jakie się w Was świeci, nigdy nie zgasło.

Dziękujemy za ogromną pomoc. Darczyńcom, za ocalenie wielu potrzebujących istot, wyrwanie ich ze szponów śmierci czy choroby- darczyńcom, którzy wspierali nasze ogólne działania. Adoptującym, za podarowanie wspaniałych domów zwierzakom. Opiekunom, za sprawowanie wirtualnej opieki nad wybranymi podopiecznymi naszej fundacji. Wszystkim osobom, którzy wspomogli nas paczkami z karmą, paszą, smakołykami, kocami, żwirkiem, suplementami. Dobrym duszom, które zaangażowane były w losy naszych podopiecznych, wspierając dobrym słowem i chwilą rozmowy. Osobom, które wolny czas chciały poświęcić wolontariatowi na rzecz zwierząt.

Razem tworzymy fundację Pasja- jesteście niesamowici Kochani!

!