Szczęśliwego Nowego Roku!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Rok 2020 już prawie za nami. Z jednej strony, był to bardzo szczęśliwy i udany rok, bo razem z wami Kochani uratowaliśmy wiele koni, psów i kotów- to szczęście jest naprawdę ogromne, tym bardziej, jak widzi się teraz, ile te jeszcze przed chwilą smutne i skrzywdzone zwierzaki, mają w sobie radości z cudownego życia, jakie wiodą również dzięki waszemu ogromnemu zaangażowaniu i pomocy w działalność fundacji- Dziękujemy razem z naszymi wszystkimi podopiecznymi za kolejny rok, w którym nie próżnowaliśmy i zamieniliśmy tyle koszmarnych historii w prawdziwe bajeczne życia. Choć rok 2020 nie należał do najłatwiejszych z powodu trudnej i ciężkiej dla nas wszystkich sytuacji epidemiologicznej na całym świecie, nieprzerwanie pomagaliśmy zwierzakom- dzięki Waszej pomocy, wiele zwierząt znalazło kochające domy adopcyjne, mogło mieć zapewnione leczenie i pomoc na każdej płaszczyźnie, na jakiej jej potrzebowało… W tym roku razem zrobiliśmy nieopisanie wiele dobrego dla skrzywdzonych zwierząt.

Mamy nadzieję w imieniu swoim i wszystkich naszych podopiecznych, że w roku 2021 nasza współpraca również będzie tak owocna i przełoży się na szczęście dla tych zwierzaków- psów, kotów, koni, które wszyscy kochamy całym sercem.

Dziś, gdy kończy się jeden, a zaczyna kolejny rozdział dalej idziemy pewni siebie do przodu- pełni optymizmu, determinacji, bogatsi o wiele doświadczenia z coraz to większą liczbą osób, dla których dobroć dla zwierząt nie ma końca.

Życzymy Wam Kochani, aby rok 2021 przyniósł ze sobą lepsze czasy, bardziej bezpieczne, stabilne i spokojne. Życzymy Wam, aby w 2021 roku w waszych sercach wciąż gościło uczucie szczęścia i dumy, bo wasze postępowanie, jest kluczem do raju dla tak wielu skrzywdzonych istot, a przede wszystkim, wasze czyny biorą się z potrzeby serca, a nie patrzenia na korzyści.

Szczęśliwego Nowego Roku. Bądźmy razem w 2021!