Nasze szczeniaczki pilnie potrzebują domów adopcyjnych!

Nasze szczeniaczki pilnie potrzebują domów adopcyjnych!

Szczeniaki trafiły do nas jako całkowite maluszki, teraz mają około sześciu miesięcy i dalej są u nas????, a nie w objęciach nowych opiekunów dla których będą całym światem????– szczeniaki potrzebują domów, potrzebują swojego własnego opiekuna, własną miłość i domowe warunki z indywidualnym podejściem, bo każdy psiak jest inny i dla komfortu, wymaga czego innego????… a więc opisujemy:
????Denisowiczek- piesek o krótkich łapkach, kochający drapanie po brzuszku, noszenie na rękach i inne pieszczoty. Piesek bardzo spokojny, nawet bardzo jak na szczeniaczka- uwielbia się tulić i…. leżakować. Idealny dla osoby, która ceni sobie bliskość ze zwierzakiem, może nawet lubi spać z nim w łóżku, ale nie koniecznie żyje aktywnie. Denisowiczek z upragnieniem czeka na dom i masę miłości.
???? Mejbis- dziewczynka, żywe sreberko, energiczna i pełna radości- suczka o lekkiej budowie z długimi łapkami, może okazać się pieskiem nawet pod kolanko. Kocha ruch, bieganie, zabawę- idealna dla osoby prowadzącej aktywny tryb życia, szukającej towarzysza na wspólne wyprawy, spacer czy inne podróże… nie pogardziłaby domem z ogrodem…
????Migotka- sunia o długiej sierści, piękna, dostojna a zarazem przesłodka. Bliskości z człowiekiem potrzebuje jak powietrza, a głaskać i przytulać może się bez końca- choć wspólnej zabawy też nie odmówi. Sunia jest przemiła, kocha ludzi i bycie z człowiekiem. Do kochania, przytulania, spacerów… Migotka nie jest duża, troszkę dłuższa i maks. będzie ważyć 7 kilogramów.
????Mini- przeurocza, delikatna dziewczynka, trochę nieśmiała. Bardzo spokojna, lubi sobie leżeć i przysłowiowo „ marzyć”… przy głaskaniu wygląda, jakby się śmiała- do zabawy trzeba ją zachęcić, ale jak już się to uda, pokazuje ona swoje drugie oblicze i staje się prawdziwym wulkanem energii.
????Misia- nasza roczna dziewczynka, w typie labradora. Kochająca się pieścić, uczyć różnych sztuczek, przytulać się do człowieka i z nim po prostu być. Lubi spacery, lubi zabawę, ale najbardziej to lubi… spanko i drapanie po brzuszku przy człowieku. Przemiła, pełna miłości, zaufania i mnóstwa pozytywnej energii… potrzebująca kontaktu z człowiekiem BARDZO I JESZCZE BARDZIEJ.
????Każdy szczeniak ma inne usposobienie. Każdy potrzebuje trochę to innego domu i innego trybu życia- na pewno któryś pasuje do ciebie, albo osoby którą znasz. Te szczeniaki MARNUJĄ SIĘ bez własnych opiekunów bo są jeszcze dzieciaczkami, które potrzebują mnóstwa uwagi i miłości. Każdy z piesków lubi ludzi, a kontaktu z człowiek potrzebuje wręcz jak powietrza. Pomimo wszelkich naszych starań, TYLKO NOWY OPIEKUN I DOM ADOPCYJNY da im prawdziwe szczęście????.
????Udostępnienie bardzo pomaga- udostępniając ten post, przyczyniasz się do stworzenia przyszłego szczęścia tym szczeniakom- pomagasz znaleźć im upragniony dom adopcyjny!
☎️W razie jakichkolwiek pytań, śmiało zadzwoń: 793 841 350
????Jeżeli któryś z piesków już skradł Ci serce, od razu wypełnij formularz adopcji realnej:https://fundacja-pasja.pl/adopcje/#formularz_adopcji