Kolejny koszmar młodego, problematycznego konia, odmieniony w bajkę!

Kolejny koszmar młodego, problematycznego konia, odmieniony w bajkę!

Jeremi był koniem, który wszystkiego panicznie się bał, do tego stopnia, że potrafił wyrządzić krzywdę sobie jak i człowiekowi. Właściciel chciał się go jak najszybciej pozbyć, bo koń sprawiał same problemy- Jeremi nie dostał ani zrozumienia, ani pomocy- dostał on natomiast wyrok śmierci, gdy był roczniakiem, a więc młodym źrebakiem????.
Jednak my go nie zostawiliśmy. Odmieniliśmy jego życie z koszmaru w bajkę????.
Pracujemy z końmi trudnymi na co dzień. Przez cierpliwość, profesjonalizm, pokoleniowe doświadczenie i otwartość na każdego skatowanego psychicznie konia, potrafimy dopasować do jego indywidualnych potrzeb naukę, tak aby skrzywdzony psychicznie koń mógł odżyć emocjonalnie. Jeremi był koniem, cierpiącym przez swój strach, nad którym nie umiał zapanować, a ten strach, wciąż podsycany był przez zachowanie ludzi, którzy tego konia katowali psychicznie- dzięki naszej pracy z nim????, odczulaniem go na różne bodźce, uczeniem pewnych wartości i masą miłości, zmieniliśmy go w przyjaznego i spokojnego źrebaka… efekty są ogromne, bo gdy w sercu i każdym ruchu do konia ma się czystą pasję, praca sama staje się owocniejsza- skatowany psychicznie koń, czując nasze szczere zamiary, sam zaczyna pragnąć tej zmiany- i to jest cudowne, że mając doświadczenie i pasję w sercu, a tym sercem móc kierować rękoma, działa się tak wiele dla tych cierpiących koni????, które pomimo tego, że nie są uznane za konie rzeźne, do ubojni również trafiają masowo- bo nikomu nie chce się szarpać z koniem, który może go zabić, bo przez problemy z którymi zostaje sam, albo tylko są one wciąż pogłębiane przez człowieka, staje się koniem niebezpiecznym i nieprzewidywalnym. Konie skatowane psychicznie są końmi, które katował człowiek, swoimi błędami wykonywanymi w ich kierunku. Cierpią one równie mocno, bo przez trudny charakter, są one bite, zamykane na głucho w boksach, szarpane, wyzywane i sponiewierane, a w efekcie końcowym, sprzedawane na ubój. Po odpowiedniej pracy z takim koniem, staje się on wbrew słowom wielu ludzi, prawdziwym przyjacielem i towarzyszem człowieka od serca????.
…..
????Potrafimy z tymi końmi pracować- i z całego serca pragniemy, abyś i Ty dołączył do nas i aby właśnie dzięki tobie, jakiś koń skatowany psychicznie, zyskał szanse na życie bez tego potwornego bólu psychicznego i okropnego stanu emocjonalnego. Twoje wsparcie naszych działań, otwiera drzwi ku ratowaniu skatowanych psychicznie koni- Konie zniszczone psychicznie trafiają w to samo miejsce, co te konie, które nazywamy rzeźnymi. Tylko one trafiają tam, po masie bólu, bicia, i sponiewierania. Po prostu- ocala te konie przed cierpieniem i męczeńską śmiercią. Nie bądź kolejną osobą, która nie obróci się w stronę tych, o których świat milczy, choć jest ich tak wiele- gdyby nie osoby wyjątkowe, widzące cierpienie Jeremiego i jego niewinność, już by go nie było.
????Twoje wsparcie jest ich szansą. Bez ciebie, nasze słowa i pomoc dla tych koni nie znaczą nic, bo liczą się tylko nasze czyny wykonane w ich kierunku.

WESPRZYJ


Po odmienieniu Jeremiego, daliśmy mu szanse na znalezienie domu adopcyjnego????. Długo szukaliśmy odpowiedniego opiekuna, ponieważ Jeremiego mogliśmy oddać tylko w ręce osoby, mającej doświadczenie w postępowaniu z końmi trudnymi.
Taki dom adopcyjny i osobę z odpowiednim doświadczeniem udało się dla Jeremiego znaleźć❤️