Karmelek jest już w naszej fundacji!

Kochani,

Karmelek jest już u nas i od samego początku pobytu, został objęty intensywnym leczeniem kopyt i przeszedł przez pełną diagnostykę weterynaryjną. Oprócz wielu problemów z kopytami, ku naszej radości, Karmelek jest zdrowym koniem- codziennie wychodzi na padok i choć nie korzysta z niego w stu procentach, bo jednak kopyta go bolą, to zaznaje choć trochę wolności i szczęścia wśród innych koni i mnóstwa przepysznej trawy. Jego leczenie będzie procesem długotrwałym- ale tylko dzięki niemu, Karmelek będzie mógł wrócić do pełni zdrowia- bo to własnie przez ubytek nad nim i koszty się z tym wiążące, został skazany na śmierć.

Dziękujemy za każde wsparcie i pomocną dłoń, wyciągniętą w stronę Karmelka- dzięki temu, jego handlarska lina i wyrok, zamieniła się w wspaniałą troskę i cudowne miejsce w naszej fundacji. Karmelek z całego serca Wam dziękuje!