Dziękujemy za pomoc Heniowi- jest już u nas w fundacji!

Dziękujemy za pomoc Heniowi- jest już u nas w fundacji!

Kochani,

Ogromnie dziękujemy Wam za pomoc w uratowaniu Henia- wspólnymi siłami w ostatnich chwilach wykupiliśmy go i tym samym, uchroniliśmy tego biedaka przed śmiercią. Gdy przyjechaliśmy do handlarza, aby zapłacić za życie Henia i zabrać go do naszej fundacji, handlarz powiedział że o mały włos nie minęliśmy się z tirem, do którego miał być załadowany zrozpaczony Henio i pojechać wprost do rzeźni.

Dziękujemy Wam, bo dzięki każdej osobie, która wykonała gest w stronę Henia on żyje i teraz, będąc już w naszej fundacji, będzie mógł zostać objęty tak potrzebną opieką weterynaryjną, jak i opieką behawioralną, która pomoże Heniowi w jego problemach, czyniących go koniem niebezpiecznym w oczach innych ludzi. Po diagnostyce weterynaryjnej i podjęciu odpowiedniego leczenia, zaczniemy z Heniem pracować, bo naszym marzeniem jest, aby znalazł on kochającego opiekuna i dom adopcyjny-  odmieniamy konie, ich życie z koszmaru zmieniamy w bajkę, a jesteśmy w stanie działać, gdyż wy dajecie nam ogromne wsparcie i razem, wspólnymi siłami, pasją, naszym profesjonalizmem i doświadczeniem ratujemy konie, w stronę których inni nawet nie patrzą.

Dla Henia, wszyscy razem jesteśmy już super bohaterami! Bardzo Wam dziękujemy i cieszymy się, że jesteście z nami Kochani!