Dziękujemy za pomoc Gwiazdeczce!

Kochani,

Gwiazdeczka jest już u nas w fundacji i po diagnostyce weterynaryjnej. Weterynarz zdiagnozowała zapalenie zatok i leczenie już zostało podjęte- antybiotyk i inne lekarstwa bardzo szybko poprawiły stan Gwiazdeczki, temperatura wróciła do normy, a i sama Gwiazdeczka jest znacznie żywsza- wychodzi na kilka godzin dziennie na łąkę, ale do póki nie będzie całkowicie zdrowa, większość czasu będzie spędzać w boksie.

Na trawie i podawanej przez nas paszy, gwiazdeczka mocno się poprawiła- jest okrąglutka i wygląda bardzo dobrze. Nie wiemy, jaki uraz z jej przeszłości to spowodował, ale kobyłka bardzo boi się, gdy ręką zbliżamy się w okolice jej pyska i uszu- zdjęcie czy założenie kantaru, wywołuje u Gwiazdeczki panikę- postaramy się pomóc jej i z tym problemem, ale na razie pragniemy, aby na dobre za klimatyzowała się w naszej fundacji i wróciła do zdrowia, które było mocno uszkodzone.

Dziękujemy z Gwiazdeczką- dzięki wam, mogliśmy uratować jej życie i zapewnić opiekę!