Dziękujemy za pomoc Biszkoptowi!

Dziękujemy za pomoc Biszkoptowi!

Kochani????
Z całego serca dziękujemy Wam???? za wsparcie i dołożenie swojej cegiełki dla Biszkopta i reszty naszych podopiecznych????????????
Od początku trwania apelu o pomoc dla Biszkopta????, piesek pokonał daleką i trudną drogę, na której kroczek po kroczku, z naszą pomocą, oswajał się z człowiekiem, przezwyciężał swój ogromny strach i napady paniki- lęku w Biszkopcie było mnóstwo, pies był bardzo wycofany- jednak codzienna opieka, spacery i ćwiczenia, dały ogromne efekty… ????Biszkopt polubił kontakt z człowiekiem, polubił też spacery… choć jeszcze sporo w nim strachu, każdego dnia Biszkopt zmienia się nie do poznania, w cudownego, wiernego i ciekawskiego kompana człowieka❤️❤️.
Jesteśmy przeszczęśliwi i razem z Biszkoptem dziękujemy Wam za każdą pomoc i każde wsparcie????. Zamienienie koszmaru niewinnego zwierzęcia, w istną bajkę- pragniemy również poinformować, że Biszkopt przebywa już w domu adopcyjnym????– jego opiekunka????‍♀️ bardzo chciała zająć się nim, ponieważ patrząc w jego oczy, po prostu Biszkopt ją urzekł i pokochała go całym sercem????
Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć- życie zwierząt odmieniamy TYLKO razem????