Fundacja Pasja

Adopcje realne i wirtualne

Konie, psy, koty i inne zwierzęta umieją nawiązać z człowiekiem więź, którą tyko one i ludzie nią obdarzeni potrafią pojąć. Gdy ktoś doświadczy tego kontaktu, opisuje go, jak coś bezcennego i niezastąpionego.

Nasi przyjaciele, choć nasza rodzina daje im całe swoje serce, chcieliby zyskać swojego przyjaciela- prawdziwego, kochającego, a przede wszystkim jedynego. Mówi się, że miłości nie da się kupić, ale … można ją zaadoptować!

Chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji?

Czekają na ciebie....

Luna

„ Konająca przy drzewie, ze związanym pyskiem… bez szans, bez nadziei- jednak zobaczyła swoje światełko w tunelu”

Ta wspaniała suczka, wierna, przyjacielska,  będąca prawdziwym pieszczochem, już swoje w życiu wycierpiała. Od dłuższego czasu przebywająca w naszej fundacji, wypatruje jakiegoś kochanego opiekuna. A może to właśnie ciebie szuka?

Luna jest średnim psem, o błyszczącej sierści typu posokowca. Jest młoda, energiczna, uwielbia się bawić, węszyć i chodzić na spacery.

Prętka

„Wołam, lecz mnie nie słyszą… konam, lecz nie chcę odchodzić. Nie w takim cierpieniu, nie teraz…”

Kotka uratowana ostatnio. Przeżyła ona ogromny ból, strach i długie cierpienie- jej historia do łatwych nie należy.

Wyglądem przypomina małego tygryska- jej charakter również ma dwie strony. Z jednej, prawdziwa przylepa, ciągle by się tylko głaskała i ocierała o nasze nogi oraz wygrzewała w słońcu. Z drugiej strony, dumna kocica, nie dająca się przekonać, jeśli czegoś nie chce.

Pragnąca znaleźć kochający dom- stać się częścią wspaniałej rodziny, prawdziwej rodziny.

Węgielek

„Matowa, zapchlona, łamiąca się sierść, zlepiona odchodami, przymrużone oczy, i wystające kostki- taki obraz ukazuje się przed naszymi oczyma, gdy spojrzymy na Węglika „

Węgielek- uratowany kocur, niezależny i uwielbiający przeróżne pieszczoty- jednak tylko wtedy, gdy on ma na to ochotę… Błyszczący, dumnie kroczący po fundacji – prawdziwy obserwator.

Od dłuższego czasu myśli, że cudownie by było, mieć swojego przyjaciela.  Czy chcesz nim zostać?

Desa

„ Mrok, tysiące odgłosów i mój strach. Samotność bez kresu…”

Urokliwy kundelek, bardzo nieśmiały, nieufny, jednak o ogromnym serduszku. Gdy zdobędzie się jej zaufanie, nie odstępuje Cię na krok, staję się twoją towarzyska, a jakiekolwiek granice zanikają.

Sara jest suczką, która jest psem małym- w swoim życiu przeżyła wiele. Marzy o tym, aby teraz mogła mieć kogoś, dla kogo byłaby całym światem- a ten ktoś stałby się wówczas dla niej jej całym szczęściem.

Sara

„Pochodząca z miejsca, gdzie głód, smród i zaniedbanie były na porządku dziennym”

Kundelek o szlachetnym serduszku, nieśmiały, trochę strachliwy, ale bardzo emocjonalny, przywiązujący się nie do wszystkich,  zaś tylko do wybranych.

Suczka jest psem małym- większa nie urośnie. Lubi, gdy się ją głaszcze, lubi, gdy poświęca się jej dużo czasu- jest również ciekawska- prawdziwa towarzyszka życia.

Scooby

„ Jako szczeniak został przywiązany do drzewa sznurem, zdany sam na siebie, bez jedzenia i wody… Czekający na bolesną śmierć, która jednak go ominęła, bowiem trafił do nas.”

Scooby jest już staruszkiem. Jego przeszłość do łatwych nie należała- zostawiony w lesie,  mający ogromne problemy ze zdrowiem. Jednak to już przeszłość. Od wielu lat jest z nami, ale może wreszcie przyszedł czas, aby odnalazł swojego własnego opiekuna?

Ten pies,  pomimo swojego dość groźnego wyglądu, jest bardzo przyjazny, uwielbia się głaskać i drapać- jest dużym psem, mającym równie ogromne serce, w którym uszykował miejsce na tego wyjątkowego. Czy to właśnie przypadkiem nie o tobie myślał?

Jeżeli chciałbyś zostać opiekunem jednego z naszych podopiecznych i umilić mu jego dni, to wypełnij ten formularz.

Formularz adopcji realnej

Załączniki
Dołącz do formularza zdjęcia: legowiska, boksu oraz zwierząt jakie masz pod opieka lub podaj adres strony www gdzie zdjęcia są dostępne.
Formularz bez załączonych zdjęć, nie będzie rozpatrywany.

Formularz adopcji wirtualnej