Adopcje realne i wirtualne

JEŻELI CHCESZ UZYSKAĆ INFORMACJE O PSACH, KOTACH, OSIOŁKACH I KONIACH DO ADOPCJI REALNEJ, ZADZWOŃ! 665 403 450 – ADRIANNA 🙂

Konie, psy, koty i inne zwierzęta umieją nawiązać z człowiekiem więź, którą tyko one i ludzie nią obdarzeni potrafią pojąć. Gdy ktoś doświadczy tego kontaktu, opisuje go, jak coś bezcennego i niezastąpionego.

Nasi przyjaciele, choć nasza rodzina daje im całe swoje serce, chcieliby zyskać swojego przyjaciela- prawdziwego, kochającego, a przede wszystkim jedynego. Mówi się, że miłości nie da się kupić, ale… można ją zaadoptować!

WAŻNA INFORMACJA! Nie mamy wielu podopiecznych do adopcji, ponieważ jesteśmy fundacją a nie schroniskiem- staramy się, by nasi podopieczni na bieżąco znajdowali domy adopcyjne i dzięki temu- my możemy przyjmować i ratować następne zwierzęta.

Chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji?

ADOPCJA REALNA I WIRTUALNA- SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Zasady adopcji realnej

„Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej…”

Dom, taki prawdziwy, z kochającą rodziną… o takim domu marzą wszyscy Nasi podopieczni.

Podaruj im go! Zostań ich realnym opiekunem!

Aby adoptować jednego z Naszych podopiecznych musisz :

-wypełnić formularz adopcji realnej

– skontaktować się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją realną, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!

(pasjafundacja@gmail.com, nr.tel. 665 403 450)

1. Po wstępnym kontakcie poprosimy Cię o wypełnienie formularza adopcyjnego, który nakreśli nam Twój obraz.
  2. Po wyborze zwierzęcia, prześlemy Ci umowę adopcyjną, abyś mógł zapoznać się z jej warunkami.
  3. Zabierasz z Naszej fundacji swojego wybranego pupila i cieszysz się adopcją, a zwierzę raduje się ze swego nowego opiekuna i kochającego, nowego domu.

Zasady adopcji  wirtualnej

Nie możesz wziąć zwierzaka do siebie z różnych przyczyn, jednak pragniesz mieć tak wspaniałego przyjaciela? To nic trudnego- pozostań wirtualnym opiekunem!

Ciesz się jego zdjęciami, przesyłanymi raz w miesiącu, wybieraj kantary, obroże, smycze lub przesyłaj smakołyki- to ty decydujesz, jak chcesz urozmaicić życie wybranego zwierzęcia i uszczęśliwić mu jego czas.

Warunki adopcji wirtualnej:

– wybranie odpowiedniego podopiecznego

– wypełnienie formularza adopcji wirtualnej

– skontaktowania się z nami (Tel. 665 403 450)

Uwaga!

– najmniejsza deklarowana comiesięczna kwota przekazywana na wszystkich podopiecznych ( psy, koty, osiołki) oprócz koni to 10 złotych.

– najmniejsza deklarowana comiesięczna kwota na utrzymanie wybranego konia to 50 złotych

Jeśli jesteś zainteresowany pełną adopcją wirtualną wybranego zwierzęcia- skontaktuj się z nami (pasjafundacja@gmail.com, nr.tel. 665 403 450), lub wpisz  tą informację w formularzu adopcji wirtualnych w polu: uwagi. Koszt pełnej adopcji wirtualnej jest różny i każde zwierzę jest wówczas brane pod uwagę indywidualnie.

UWAGA: Każdego podopiecznego można objąć opieką wirtualną- nawet, gdy w tytule jest napisane do adopcji realnej.

ADOPTUJ REALNIE – FIONA

ADOPTUJ REALNIE – TOFIK

ADOPTUJ REALNIE – FRANEK

ADOPTUJ WIRTUALNIE – ATHELSTEIN

ADOPTUJ WIRTUALNIE – HUSARKA

ADOPTUJ WIRTUALNIE – NOSTRZYK

ADOPTUJ WIRTUALNIE – RÓŻA

ADOPTUJ WIRTUALNIE – JULIAM

tel. 665 403 450

Jeżeli chciałbyś zostać opiekunem jednego z naszych podopiecznych i umilić mu jego dni, to wypełnij ten formularz.

Formularz adopcji realnej

Załączniki
Dołącz do formularza zdjęcia: legowiska, boksu oraz zwierząt jakie masz pod opieka lub podaj adres strony www gdzie zdjęcia są dostępne.
Formularz bez załączonych zdjęć, nie będzie rozpatrywany.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Formularz adopcji wirtualnej