Jak nas wspierać

„Każde wsparcie jest dla naszych podopiecznych na wagę życia"

Wspierając naszą fundację, nawet najmniejszym gestem, podarujesz zwierzętom najwspanialszy prezent, jakim jest życie bez bólu, strachu, cierpienia i w godnych warunkach, wraz z kochającą rodziną.

Wesprzyj fundacje

Wybierz kwotę darowizny:
Wpłać dowolną kwotę:

Naszą działalność możesz wesprzeć poprzez:

> Wpłacenie darowizny ( wpłat możesz dokonać poprzez usługę PayPal, przelewy 24 lub dokonać przelewu:
odbiorca- Fundacja Pasja;

numer konta: 72102052420000230204538427

adres: Chwalimierz 19, 55-300 Środa Śląska)

> Dołączenie do klubu „Pasjonatów”

> Wspieranie naszych projektów, poprzez lajkowanie, udostępnianie, komentowanie, subskrybowanie lub przyłączanie się do zbiórek

Każde wsparcie ma ogromne znaczenie dla naszych podopiecznych! Każda pomoc finansowa z Waszej strony, zostanie w pełni przekazana na danego podopiecznego lub na cele statutowe naszej fundacji.