Fundacja Pasja

Karm mnie, kochaj i nie opuszczaj!

Podaruj kęs szczęścia zwierzakom Pasji i nie tylko!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!


“Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś- świąteczna zbiórka karmy, paszy i smakołyków “pod choinkę" dla zwierzaków Pasji i nie tylko…"

Kochani, święta tuż tuż, czas obdarowywania innych prezentami, zbliża się wielkimi krokami- mamy nadzieję, że w tym całym harmiderze nie zapomnicie o naszych podopiecznych!

Istoty, różne istoty. Jedne są małymi kotkami, które od swoich pierwszych dni musiały zmagać się z bestialstwem człowieka lub bólem, związanym z ich dolegliwościami. Inne istotki to psy – te młodsze i starsze, które po ogromnym cierpieniu, poznaniu, co to oznacza prawdziwy głód i pragnienie oraz zaznawszy uczucia, jakie towarzyszy wielodniowemu konaniu, przywiązanym do drzewa sznurem lub łańcuchem, dostały swoją jedyną szansę… Wciąż przerażone, nieśmiało zerkające na nasze sylwetki… wciąż nieufne, bojące się głośniej wypuścić powietrze. Przekonane, że pomimo naszych spokojnych głosów, zaraz z premedytacją zadamy im kolejny cios, będziemy jeszcze gorszymi oprawcami od tych poprzednich.

Mijają godziny, dni, tygodnie- nic się nie dzieje. Nikt nie bije, nie krzyczy, pozwala swobodnie chodzić, jeść i pić… przytula w każdej wolnej chwili. To właśnie los i przeżycia. Przeżycia, które nie pozwalają o sobie zapomnieć, pomimo tego, że los zmienił bieg i złączył go z innym światem, światem wzajemnego szacunku, dbałości, miłości i zaufania – bez jakiegokolwiek ucisku. Czasem po kilku dniach, czasem po tygodniach, a czasem po kilku godzinach – te wszystkie skrzywdzone istotki, Nasi podopieczni, na nowo postanawiają zaufać człowiekowi. Pomagamy im jak tylko umiemy – z głębi dobroczynnego serca…

I wreszcie pojawia się ten wzrok, wzrok pełen szacunku i ufności.

Wszyscy nasi podopieczni przeżyli okrutne chwile w swoim życiu. Pomogliśmy im o nich zapomnieć. Zapomnieć, jak tylko Oni sami nam na to pozwalali. Rany, choć z wierzchu zawsze się zagoją, to wewnątrz wciąż potrafią być żywe. Otoczyliśmy ich wspaniałą opieką i wciąż je nią otaczamy,  jednak jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za ich opiekę psychiczną, ale też fizyczną… No i tu się pojawia prośba w Waszą stronę, w stronę Waszej woli, woli do pomagania innym.

Nie powiemy nic nadzwyczajnego – jeść każdy musi. Nasi podopieczni również. Prosimy Was w ich imieniu – wykonaj prosty gest i pomóż nam w zakupieniu ich ulubionych smakołyków oraz karmy. Chcemy zebrać zapas karmy i smakołyków za kwotę 1500 zł- oni też chcą mieć syte święta i Nowy Rok.

Wprowadź kwotę darowizny
Możesz dokonać darowizny  wpisując w tytule przelewu np. ""Pomoc dla zwierzaków fundacji" na numer konta:
Swift/Bic: BPKOPLPW IBAN:
PL: 72 1020 5242 0000 2302 0453 8427
Jeżeli chcesz wiedzieć czy udało się pomóc. Podaj w tytule przelewu swój numer tel. oddzwonimy lub zapisz się do naszego newslettera! 🙂

Wesprzyj

Wesprzyj fundacje

Wybierz kwotę darowizny:

Wpłać dowolną kwotę: