Fundacja Pasja

Chora kotka i jej sześć kociąt prosi Cię o pomoc!

 Prosimy Cię o pomoc!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!


Chora kotka i jej sześć kociąt prosi Cię o pomoc!

Pewnie nie zwrócisz uwagi na tą historię, bo nie znajdziesz tu drastycznych opisów, zdjęć otwartych ran, niedowierzania, jak nie człowiek a prawdziwa bestia mógł zrobić coś tak bardzo okrutnego niewinnym zwierzakom. Znajdziesz tu jedynie nieszczęście sześciorga kociąt, które od dawna nie miały ani dachu nad głową, ani normalnego jedzenia, ani jakiejkolwiek opieki po tym, jak zostały wyrzucone, najpewniej od razu, gdy przyszły na świat. Powiesz, że koty to koty, poradzą sobie- jednak czy i one, nasi mniejsi bracia, nie zasługują choć na trochę współczucia i pomocy?

Sześć małych, kilkumiesięcznych istotek tułających się od domu do domu, śpiących w zaroślach, swoimi pięknymi oczkami prosząc o choć trochę jedzenia, bo ich głodne brzuszki, nie pozwalały nawet na zmróżenie oka- Czy Ty zwrócisz na nie uwagę?

Znalazła je przypadkowa Pani, pod której dom przyszły- chciała pomóc, dzwoniła do różnych służb, ale nawet straż miejska nie zainteresowała się sześciorgiem bezdomnych kociąt. Nikogo nie obchodziło to, że zwierzaki te potrzebują opieki i pomocy! Dalsze próby i wreszcie telefon do nas. Zaskoczenie, że odebraliśmy i zareagowaliśmy, bo przecież empatii do zwierząt w dzisiejszych czasach brakuje…

Maluchy z ciekawością obserwują wszystko dookoła siebie, co rusz, zaczepiając człowieka łapkami- to wspaniałe istotki, z szansą na domy adopcyjne u kochających opiekunów, choć strach pomyśleć, jaka byłaby ich przyszłość, gdyby nie telefon Pani, która zwróciła na nie uwagę i nasza interwencja… może wpadłyby pod samochód, zostały zagryzione przez psa, może komuś przeszkadzałyby tak bardzo, że postanowił by je skrzywdzić, a może żyłyby wychudzone i wciąż głodne… nie wiemy, ale bezdomność u zwierząt jest tak samo straszna jak i wśród ludzi.

Weterynarz zalecił, aby każdy kociak został odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, następnie odkarmiony. Wszystkie kociaki musza mieć badania krwi i kompleksową diagnostykę. Diagnostyka weterynaryjna, podstawowa opieka medyczna i późniejsze utrzymanie sześciorga kociąt to 5000 złotych.

Czy pomożesz tym kociakom? Czy przekazując swoją cegiełkę, razem z nami przeprowadzisz je przez pomoc weterynaryjnom ku lepszemu życiu? Będziesz przyjacielem i fundatorem ogromnych zmian?- życia u kochającyh zwierzęta ludzi, życia, gdzie nie ma bólu i głodu a jest opieka i szczęście? Razem koszmar tych maluchów zamienimy w bajkę!

Wprowadź kwotę darowiznyWesprzyj

Wesprzyj fundacje

Wybierz kwotę darowizny:

Wpłać dowolną kwotę:

Możesz dokonać darowizny  wpisując w tytule przelewu np. “Kota i kocięta'' na numer konta:
Swift/Bic: BPKOPLPW IBAN:
PL: 72 1020 5242 0000 2302 0453 8427

Jeżeli chcesz wiedzieć czy udało się pomóc. Podaj w tytule przelewu swój numer tel. oddzwonimy lub zapisz się do naszego newslettera! ????