Klub Pasjonatów – Pomagaj
z Pasją!

Społeczność tworząca klub pasjonatów jest fundatorami  wielu zmian- zmian dla lepszej teraźniejszości i przyszłości zwierząt, wszystkich zwierząt. Dzięki tej społeczności jesteśmy w stanie zapewnić naszym podopiecznym odpowiednie warunki, wyżywienie, leczenie, rehabilitację… dzięki fundatorom, jesteśmy w stanie pomagać kolejnym istotom, skrzywdzonym istotom, edukować młode pokolenia i rozszerzać swoją pomoc, by mogła nieść coraz to więcej korzyści dla potrzebujących zwierząt, roztaczać nad nimi odpowiednią, wykwalifikowaną i doświadczoną opiekę…

Dołączając do naszego klubu, stajesz się fundatorem ogromnych zmian, w celu poprawienia teraźniejszości i przyszłości zwierząt, w różnych postaciach- przyłączenie się do nas umożliwia nam ratowanie oraz rehabilitację większej ilości zwierząt oraz zapewnienie im wszystkiego, czego potrzebują. Razem zmienimy wiele, poprzez liczne akcje i projekty.

Zalet jest wiele, jednak najważniejszą jest ogrom satysfakcji i mnóstwo radości- Twojej i tych wszystkich potrzebujących właśnie Ciebie zwierząt. To one dadzą Ci o wiele więcej niż każdy inny. To one dadzą Ci coś tak wspaniałego i wyjątkowego- to one dadzą Ci prawdziwe szczęście i ukażą piękno tego świata… Nasz fundacyjny klub zakładamy z myślą o zwierzętach- to dla Nich działamy, to dla Nich walczymy, to dla nich się jednoczymy.

Zapisując się do Naszego klubu, staniesz się wybawicielem wielu skrzywdzonych istnień. To właśnie dzięki Twojemu gestowi, będziemy mogli razem pomóc kolejnemu zwierzęciu, zrobić kolejny krok, w stronę jeszcze większej w zasięgu pomocy zwierzętom, wprowadzać nowe zasady.
Dla dobra zwierząt, razem zostańmy społecznością  i stańmy naprzeciw niesprawiedliwości, cierpienia i krzywdy tych wszystkich niewinnych istnień- razem stwórzmy ogromną grupę, miejmy nadzieję, że międzynarodową.

Czy wiesz, dlaczego klub pasjonatów będzie odnosić wiele sukcesów? Bo jesteśmy pasjonatami i pomaganie mamy we krwi- to Nasza pasja i to właśnie dla tego jesteśmy gotowi dać z siebie tak dużo.
Jeden człowiek, nawet z ogromnym doświadczeniem i talentem, nie wygra z krzywdą na tym świecie. Jednak cała grupa takich ludzi,  może na dobre zakorzenić dobro na tym świecie. Sami jesteśmy kroplą w morzu, ale razem z Wami, jesteśmy ogromną falą, która wciąż będzie przesuwać się do przodu, nieść pomoc, być może  zmieni wszystko, na pewno wiele.

To tylko niewielka kwota przekazana raz w miesiącu – to Ty decydujesz jaka kwota ma to być, a członkostwo jest zawsze dobrowolne. W każdej chwili możesz zrezygnować, jeśli uznasz że z jakiegoś powodu nie możesz nas dłużej wspierać.

Razem, od podstaw, twórzmy fundację Pasja- stwórzmy społeczność, gdzie pomoc uzyska tysiące potrzebujących, społeczność,  która będzie mogła ich chronić!

Razem, od podstaw, zacznijmy realnie pomagać zwierzętom!

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń!

Dołącz do Nas!- Zapisz się do Naszego klubu i zostań Pasjonatem!

naroznik

Zostań członkiem Klubu Pasjonatów

i pomagaj z Pasją!

Deklarowana kwota na rzecz realizacji celów statutowych Fundacji Pasja w formie „Zlecenia stałego przelewu” zdefiniowanego na moim rachunku bankowym, w dobrowolnej wysokości w polskich złotych.

naroznik

Witaj w Klubie Pasjonatów!