Fundacja Pasja

Mały Biszkopt prosi Cię o pomoc! Odmień jego życie!

 Prosimy Cię o pomoc!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!


Koszmarna historia małego Biszkopta…

Urodził się w starej, drewnianej budzie. Jedyne co widział od urodzenia, to bure podwórko i swoją matkę, uwiązaną przez całe życie na krótki łańcuch, z poszarzałą od brudu i zaniedbania sierścią.

Przestraszony i potwornie wycofany. Boi się nas, ludzi, tak bardzo, że wciska swe drżące ciało w kąt, chowając pysk między przednie łapki.  Biszkopt to szczeniak, który gaśnie w oczach.  Biszkopt to szczeniak, któremu nigdy nie było dane poznać człowieka jako przyjaciela i opiekuna a głód nie raz zajrzał mu w oczy…

To szczeniak, urodzony na jednych z tych starych, wiejskich podwórek, na których suki rodzą co cieczkę, a pseudo opieka nad wieloma miotami, sprowadza się jedynie do podawania kilkunastu psom jedzenia i to jeszcze nie zawsze…

Na Świecie dzieje się przerażająco dużo koszmarów. Cierpienie dotyka masę ludzi, zwierząt i innych organizmów… Wszyscy pogrążeni jesteśmy w smutku, patrząc na wyniszczającą wojnę, która toczy się tuż obok nas.  Giną ludzie i giną zwierzęta. Płoną miasta i pola. Niszczy się to, co bezcenne. Jednak niepodważalnie, prawie za każdym koszmarem, stoją ludzie. Ludzie źli. Na większość cierpienia i zła na tym świecie, nie mamy realnego wpływu. Jedyne co możemy robić, to zmieniać rzeczywistość tuż obok nas.

Biszkopt strasznie boi się człowieka. Ma 6 miesięcy, a od urodzenia, biegał po podwórku, jedyne co znając, to budę swojej mamy. Gdy pierwszy raz założyliśmy mu obrożę, ten w panice, zaczął się szarpać a serce biło mu tak mocno, że jego dźwięk było słychać z kilku metrów… Złapanie Biszkopta, też nie jest proste. Pies boi się bardzo. Nie potrafi nic, a człowiek jest dla niego obiektem strachu i panicznego lęku.

Kochani! Czasy są strasznie ciężkie, wiemy o tym bardzo dobrze. Zwierząt, oprócz Biszkopta mamy pod swoją opieką kilkadziesiąt. Jednak, pomimo tego, wierzymy, że razem zmienimy koszmar Biszkopta w bajkę i naszym podopiecznym zwierzętom, zapewnimy godne warunki. Biszkopt musi zostać wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony oraz odkleszczony- tabletki na kleszcze i pchły jak i karmę suchą oraz mokrą, trzeba zakupić dla wszystkich naszych psów i kotów. Prosimy- pomóż zwierzętom, które jakiś czas temu, wspólnie uratowaliśmy z koszmaru. Ocaliliśmy w ostatnich chwilach życie. Poddaliśmy leczeniu, rehabilitacji, potrzebnym zabiegom.

Kastracja, karma sucha i mokra, tabletki na kleszcze i pchły jak i zaszczepienie to koszt 3500 złotych.

Czy pomożesz Nam ocalić Biszkopta- niewinnego, a tak skrzywdzonego szczeniaka?

Bez Ciebie, nie damy sobie rady.

Wprowadź kwotę darowiznyWesprzyj

Wesprzyj fundacje

Wybierz kwotę darowizny:

Wpłać dowolną kwotę:

Możesz dokonać darowizny  wpisując w tytule przelewu np. “Biszkopt" na numer konta:
Swift/Bic: BPKOPLPW IBAN:
PL: 72 1020 5242 0000 2302 0453 8427

Jeżeli chcesz wiedzieć czy udało się pomóc. Podaj w tytule przelewu swój numer tel. oddzwonimy lub zapisz się do naszego newslettera!