Staruszek Scooby potrzebuje pilnej pomocy!

Pamiętaj aby w polu dotyczącym celu darowizny wpisać hasło – “Scooby”

Scooby to Nasz towarzysz od wielu lat, od pierwszych naszych wspólnych dni gotowy wskoczyć w ogień za członkami Naszej rodziny. Wychowany z dziećmi, poczciwy, zawsze pilnujący porządku na podwórku i wśród innych zwierząt.
Wiele lat temu, znaleziony przez Pana Witolda w strasznym stanie- jako szczeniak został przywiązany do drzewa sznurem, zdany sam na siebie, bez jedzenia i wody… czekający na bolesną śmierć, która jednak go ominęła, bowiem trafił on do Nas.

To było dawno. Od długiego czasu, Scooby wiedzie szczęśliwe życie, przy Naszym boku, jednak czas nie stoi w miejscu i z każdym rokiem, Scooby jest coraz starszy. Z jego poczciwym wiekiem oraz nieznośnymi upałami, wiąże się ogromny upadek na zdrowiu.
Ten pies potrzebuje Naszej pomocy, ponieważ od kilku dni wykańcza go wysoka gorączka, przez to nie je i mało pije. Gorączka jest skutkiem stanu ropnego w jego tylniej łapie- Pies nie może chodzić.
Wizyty u weterynarza, masa leków, antybiotyki- choć leczenie trwa dopiero kilka dni, już nie starcza na pokrycie ich w następnych tygodniach. Całkowity koszt leczenia na dzisiejszy dzień wynosi 2500 złoty, jednak koszty wciąż rosną, ponieważ przyczyna toczącego się stanu ropnego w łapie nie jest znana i potrzebne są szczegółowe badania w tym prześwietlenia bez wykluczenia poważniejszych zabiegów.

Prosimy Was, pomóżcie Scoobyemu. Teraz pies, ze smutnym i obojętnym wzrokiem, całe dnie leży, nie mogąc cieszyć się wraz z naszymi innymi podopiecznymi z tych wspaniałych, letnich dni. Nie pozwólmy, aby tak spędził swoją starość.

Nasi podopieczni czekają na twoje dobre serce, które będą mogły wypełnić „niezdefiniowanym” uczuciem ich miłości.