Fundacja Pasja

Adopcja wirtualna Scoobye’go

Moc przyjaźni!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Dzienne pokrycie posiłków
8 zł


Dzienne utrzymanie
11 zł


Miesięczne utrzymanie
330 zł


Przekaż dowolną darowiznę:
Możesz dokonać darowizny  wpisując w tytule przelewu np. "Scooby'' na numer konta:
Swift/Bic: BPKOPLPW IBAN:
PL: 72 1020 5242 0000 2302 0453 8427

Adopcja Scoobye’go

Wiele lat temu, znaleziony przez Pana Witolda w strasznym stanie – jako szczeniak został przywiązany do drzewa sznurem, zdany sam na siebie, bez jedzenia i wody… Czekający na bolesną śmierć, która jednak go ominęła, bowiem trafił do nas.

To było dawno. Od długiego czasu, Scooby wiedzie szczęśliwe życie, przy naszym boku. Jednak czas nie stoi w miejscu i z każdym rokiem jest on coraz starszy.

Ostatnio dostał wysokiej gorączki. Gorączka była skutkiem stanu ropnego w jego tylnej łapie – pies nie mógł chodzić. Wizyty u weterynarza, masa leków, antybiotyki i tygodnie leczenia- jednak znów się udało!

Poczciwy staruszek, nasz towarzysz od wielu lat, od pierwszych naszych wspólnych dni gotowy wskoczyć w ogień za członkami naszej rodziny. Wychowany z dziećmi, zawsze pilnujący porządku na podwórku i wśród innych zwierząt- jest już wyleczony i znów może w spokoju żyć w naszej fundacyjnej rodzinie… na dobre zapomnieć  o swoim koszmarze, strachu, cierpieniu i głodzie…

Choć większość życia już za nim, to wciąż ma nadzieję, że spotka kiedyś kogoś, kto zostanie z nim jego jedynym przyjacielem, wirtualnym przyjacielem… Może to właśnie o tobie myśli?

Adopcja wirtualna Scoobiego to koszty zaczynające się od 15 złotych miesięcznie.

Adopcja wirtualna to wspaniała alternatywa, gdy nie masz zbyt dużo czasu lub możliwości, by zajmować się zwierzęciem u siebie w domu.

Ponadto,  wraz z nami będziesz każdego dnia otaczał go opieką i zadbamy również, abyś stał się częścią jego życia. Jako Wirtualny Opiekun regularnie otrzymujesz zdjęcia i ciekawostki o swoim wybrańcu, możesz go odwiedzać, nadać mu nowe imię czy podarować nowy prezent

Przekaż dowolną darowiznę:

Wesprzyj

Wesprzyj fundacje

Wybierz kwotę darowizny:

Wpłać dowolną kwotę:

Chcesz uzyskać
więcej informacji?

665 403 450