Fundacja Pasja

Adopcja wirtualna  Aresa

Moc przyjaźni!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Dzienne pokrycie posiłków

Dzienne utrzymanie

Miesięczne utrzymanie

Przekaż dowolną darowiznę:

Możesz dokonać darowizny  wpisując w tytule przelewu np. "Ares'' na numer konta:
Swift/Bic: BPKOPLPW IBAN:
PL: 72 1020 5242 0000 2302 0453 8427

Adopcja Aresa

Historia Aresa,

Ares to ogier, którego wykupiliśmy z targu w Skaryszewie. Choć jest bardzo nieufny, z każdym dniem coraz bardziej się do nas przekonuje- czeka go skomplikowana i ciężka operacja, ponieważ jest ogierem wnętrem.

Gdy przez nią przejdzie i zakończy opiekę po  operacyjną, zostanie dodany do naszego stada- bo łąka i stado to raj dla każdego konia.

Adopcja wirtualna to wspaniała alternatywa, gdy nie masz zbyt dużo czasu lub możliwości, by zajmować się zwierzęciem u siebie w domu.

Ponadto,  wraz z nami będziesz każdego dnia otaczał ją opieką i zadbamy również, abyś stał się częścią jej życia. Jako Wirtualny Opiekun regularnie otrzymujesz zdjęcia i ciekawostki o swoim wybrańcu, możesz go odwiedzać, nadać mu nowe imię czy podarować nowy prezent.

Przekaż dowolną darowiznę:

Wesprzyj