Wspaniała metamorfoza Plamki i Śnieżki to nasz wspólny sukces???? i owoc codziennej, należycie sprawowanej opieki nad nimi????

????Plamka i Śnieżka przesyłają Wam najcieplejsze pozdrowienia z dzisiejszego pobytu na padoku????
Kochani, Śnieżkę????ocaliliśmy razem z Wami już bardzo dawno temu, zaś Plamka???? jest u nas dopiero od kilku miesięcy- dziś nagraliśmy te dwie schorowane kucki????, podczas szczęśliwego pobytu na ich własnym wybiegu????- przez okrutne zaniedbanie człowieka, Śnieżka i Plamka będą końmi specjalnej troski już do końca swych dni????, dlatego mają one swój osobny wybieg i boks, by czuły się jak najlepiej i nie odczuwały żadnego dyskomfortu… Wykup konia to dopiero początek❗️. Każdego dnia sprawujemy nad nimi specjalistyczną opiekę i jak widzicie na filmiku, przynosi to ogromne efekty????- dzięki bardzo dobremu sianku i odpowiedniej paszy, jak i specjalistycznej opiece kowala dla Śnieżki i ciągłemu wspomaganiu Plamki odpowiednimi suplementami, obie kucki bardzo dobrze wyglądają i widać, że bardzo dobrze się czują, pomimo lat spędzonych w koszmarze i cierpieniu. To właśnie jest nasza pasja- pomoc i zapewnienie dobrostanu potrzebującym zwierzętom????. Kobyłki będą pod opieką fundacji do końca swych dni- szansę na takie życie jak w bajce, podarowaliście im Wy, wcześniej przyłączając się do zbiórek na ich uratowanie????.

????Plamka i Śnieżka szukają swoich opiekunów wirtualnych.
Adopcja wirtualna to wspaniała inicjatywa, dzięki której przyczyniasz się do tego, że każdego dnia możemy sprawować nad uratowanymi zwierzakami najlepszą opiekę i do ich ostatnich dni, stwarzać im warunki do godnego i szczęśliwego życia????. Pomagasz w zakupieniu im najlepszej jakości siana, paszy, suplementów, opłaceniu kowala i weterynarza, tworzeniu optymalnej dla ich komfortu infrastruktury- razem z nami tworzysz ich codzienną bajkę????!
✅Jeżeli jesteś zainteresowany, wypełnij ten krótki formularz: https://fundacja-pasja.pl/adopcje/#formularz_adopcji

????Jeżeli możesz, udostępnij ten post z filmikiem dalej- niech jak najwięcej osób zobaczy, że pomaganie ma ogromny sens????!