Dziękujemy za pomoc Kacperkowi!

Kochani,

Dziękujemy za pomoc Kacperkowi- jego leczenie świerzbu zaczęło się już wtedy, gdy Kacperek stał jeszcze u handlarza. Gdy kuc został wykupiony i trafił do naszej fundacji, od razu przeszedł przez pełną diagnostykę weterynaryjną oraz wizytę kowala. Bardzo się cieszymy, ponieważ stare rany Kacperka, bardzo szybko się zagoiły, a i sam Kacperek, gdy został wypuszczony na łąkę z trawą, bardzo odżył- jest energicznym kucem, który zachwyca swoim wyglądem i cudownym charakterem!

Jego koszmar zamienił się w bajkę tylko dzięki wam- jesteście niezastąpieni!

Za każde wsparcie bardzo dziękujemy- my i szczęśliwy już Kacperek!

Dziękujemy za pomoc Pestce!

Kochani,

Dziękujemy za pomoc Pestce- dzięki wam,byliśmy w stanie ją wykupić i objąć odpowiednią opieką weterynaryjną, jak i tą podstawową oraz zapewnić dużo miłości i troski- bo nasza mała Pestka, naprawdę potrzebuje zrozumienia i pracy nad zaufaniem człowiekowi.  Codziennie wychodzi na padok z resztą kucyków, w następnym tygodniu będzie u niej kowal- gdy wieczorem Pestka wraca do swojego boksu, dużo ją głaszczemy, oklepujemy- po prostu pokazujemy, że w nie każdy człowiek jest potworem i nie każdy dotyk bólem. Mamy nadzieję, że teraz, gdy wychodzi na trawę, szybko uda się nam ją odkarmić i po naszej pracy z nią, znaleźć jej dom adopcyjny- bo Pestka to naprawdę cudowny kucyk, ale mocno skrzywdzony.

Dziękujemy, że ją uratowaliście! Jesteście niezastąpieni!

Dziękujemy za pomoc Tyni!

Kochani- dziękujemy za pomoc Tyni. Kotka czuje się już dobrze, jest żywa i bardzo ciekawska. Wciąż podróżuje po  przygotowanym dla niej terenie naszej fundacji, ale w dalszym ciągu oddzielona jest od reszty kotów- i musi tak być do czasu, aż będziemy mieć pewność, że po świerzbie nie ma ani śladu- we wtorek mamy kolejną wizytę kontrolną i mamy nadzieję, że uda znaleźć się jej kochającą rodzinę adopcyjną.

Dziękujemy za wszystko, co dla Tyni zrobiliście! Jesteście niezastąpieni!