Formularz wsparcia

Formularz zgłoszenie o wsparcie

„To takie smutne, gdy z różnych powodów, dwie istoty, które były sobie tak bliskie i tworzyły najwspanialsze wspomnienia- same stały się dla siebie tylko wspomnieniem”

Życie różne pisze scenariusze- los nie patrzy na przyjaźń, miłość czy przywiązania- próbuje zniszczyć wszystko.

Czasem zdarza się, że nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedniej opieki naszemu kochanemu zwierzęciu- koniu, psu, kotu.
Nasza fundacja działa na wielu płaszczyznach- jedną z nich jest pomoc osobom, które z różnych względów, potrzebują pomocy dla swojego zwierzaka, bądź znają taką istotę, która takiej pomocy potrzebuje.

Pomoc różne ma oblicza- najpierw zapoznajemy się z sytuacją, wybieramy najlepszą opcję i następnie działamy.

Szukasz pomocy dla zwierzęcia?

Jeśli potrzebujesz pomocy dla swojego zwierzaka lub znasz zwierzę w potrzebie- skontaktuj się z nami- 662 224 089

Załączniki

Załącz zdjęcia zwierzaka (minimum 5 aktualnych zdjęć) i jeśli wsparcie ma dotyczyć pomocy w leczeniu, załącz również karty leczenia od weterynarza.

Załącznik nr 1 (wymagany)

Załącznik nr 2 (wymagany)

Załącznik nr 3 (wymagany)

Załącznik nr 4 (wymagany)