Klub Pasjonatów

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”

Z własnego doświadczenia wiemy, że rzeczy wyjątkowe, wykonuje się tylko przy współpracy z wyjątkowymi osobami. To właśnie one tworzą tą wyjątkowość.

Jeżeli jesteś tego zdania i też chciałbyś się przyłączyć, do angażowania się w życie fundacji, to zapisz się do naszego klubu i stań się ważny, w życiu naszych czteronożnych i cztero-kopytnych przyjaciół.

Gdy dołączysz do nas, będziesz mieć możliwość bycia z nami na bieżąco, poznawania życia naszych podopiecznych i wspomagania nas, abyśmy razem mogli tworzyć jak najlepsze warunki życia naszym przyjaciołom. Będziesz informowany o nadchodzących projektach i twój głos w ich sprawie, będzie dla nas bardzo ważny.

Zapraszamy Cię ,wraz z naszymi podopiecznymi do przyłączenia się do nas. Wystarczy kliknąć tutaj i wypełnić formularz.

To takie proste!